Oferta B2B    

Fotowoltaika dla firmy oznacza przede wszystkim skuteczną ochronę przed rosnącymi rachunkami za prąd. Ceny za energię elektryczną nie podlegają takiej samej regulacji jak w przypadku gospodarstw domowych, dlatego tym bardziej warto zadbać o niezależność energetyczną.

Panele fotowoltaiczne są dla firm szansą na optymalizację kosztów, a przy okazji budują wizerunek odpowiedzialnego społecznie, ekologicznego biznesu, za którym stoi coś więcej niż puste słowa. To podwójna korzyść dla przedsiębiorcy.

Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne dla firm na terenie całej Polski, każdą współpracę rozpoczynając od spotkania z doradcą i przygotowania dedykowanego projektu.
Oceniamy zapotrzebowanie energetyczne przedsiębiorstwa, co umożliwia optymalny dobór instalacji fotowoltaicznej, a w dalszej kolejności realne oszczędności.

Większość firm korzysta bowiem z prądu w ciągu dnia, a więc w czasie, gdy fotowoltaika generuje najwięcej energii. Natychmiastowe zużycie wyprodukowanego prądu pozwala osiągnąć jeszcze większe oszczędności.

Obecnie Fotowoltaika dla przedsiębiorstw jest dostępna bardziej niż kiedykolwiek –ze względu na stale rosnące ceny komponentów i transportu to może być najlepszy moment na instalację zwłaszcza, że są dostępne dotacje na fotowoltaikę dla firm („50kw na start” ).

Dzięki Prosperity Solutions przedsiębiorcy mogą w pełni wykorzystać potencjał paneli fotowoltaicznych. Zapewniamy profesjonalny montaż w wyznaczonym wcześniej terminie, współpracę z wykwalifikowanymi pracownikami oraz dostęp do wysokiej klasy komponentów, takich producentów jak SolarEdge, Risen, Jinko, Bauer, Jolywood, Hyundai oraz Foxess, Huawei.

Optymalizacja opłat dystrybucyjnych i energi biernej.

Wysokie opłaty za dystrybucje energii to bardzo częsty problem, dlatego od początku analizujemy faktury przedsiębiorstwa żeby znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie.

Często bardzo dobrym rozwiązaniem dla firm są magazyny energii których dofinansowanie będzie na poziomie 50%. Pozycja na fakturze za energię bierną też potrafi być sporym procentem końcowej kwoty dlatego posiadamy również dział zajmujący się kompensacją mocy biernej. Indywidualnie dobrane rozwiązanie pozwala osiągnąć zwrot 6-12 miesięcy.

Napisz do nas