Pompa ciepła

Prosperity Solutions bazuje na pompach ciepła firmy NETSU, która została założona w 2020 i jest częścią grupy kapitałowej BERG Holding Spółka Akcyjna. Spółka skupia wokół siebie przedsiębiorstwa związane z nieruchomościami, e-commerce oraz odnawialnymi źródłami energii.

Rosnące ceny paliw stałych, gazu oraz odmowy przyłączeń gazowych ograniczają możliwość wyboru.

Firma NETSU, w pompach ciepła, zastosowała ekologiczny czynnik R32. Rozwiązanie to pozwala na pracę pomp ciepła w skrajnych warunkach zewnętrznych od -25 stopni do +65.

Pompy ciepła korzystają z grzałki tacy ociekowej, obsługi dwóch obiegów grzewczych oraz komfortowego sterowania urządzeniem z aplikacji.

Jeżeli połączysz pompę ciepła z fotowoltaiką poprzez wbudowany system SG Ready, nadwyżki energii elektrycznej która uciekła by nam do sieci możesz spożytkować na nagrzanie buforu wody bądź ciepłej wody użytkowej.

Wśród najważniejszych cech pomp ciepła NETSU należy również:

  • Wielofunkcyjność: pompa przygotowana jest nie tylko do grzania budynku i ciepłej wody, ale również i do chłodzenia pomieszczeń,
  • 7 letnia gwarancja produktowa na urządzenia
  • Wysoka wydajność: Netsu jest urządzeniem ekologicznym jak i ekonomicznym. W zależności od warunków pompy osiągają COP nawet na poziomie 5.2
  • Prosta instalacja i użytkowanie: co gwarantuje Tobie komfort i wygodę. Jednym kliknięciem na panelu sterowania można zmienić temperaturę na termostacie oraz sterować automatycznie pompą poprzez czujnik pogodową, bądź ustawić harmonogram.
  • Mała awaryjność: warto zaznaczyć, że największy wpływ na awaryjność pompy ma tutaj odpowiedni montaż. Odpowiedni audyt energetyczny, dobór pompy i przede wszystkim montaż przez specjalistów NETSU pozwoli ci uniknąć przykrych awarii. Będziesz się cieszyć bezproblemową pracą urządzenia przez długie lata.

Skorzystaj z różnych form dofinansowań: poprzez rządowy program Czyste powietrze możesz liczyć na zwrot nawet do 37,000 złotych bezzwrotnych dotacji. Również osoby które aktualnie budują nowy dom mogą skorzystać z dotacji Moje Ciepło.

Napisz do nas