Kompleksowa oferta
           

Jesteśmy firmą od lat działającą w sektorze odnawialnych źródeł energii. Jedną z naszych specjalizacji są instalacje przydomowych elektrowni fotowoltaicznych. Nasza bogata wiedza techniczna oraz zdobyte doświadczenie (ponad 1500 instancji fotowoltaicznych) pozwala nam na budowanie elektrowni fotowoltaicznych dowolnej wielkości, z należytą starannością. 

Nasza oferta fotowoltaiki jest kompleksowa. Od sporządzenia projektu instalacji, przez dostawę i montaż, po serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny.  

Zapraszamy do współpracy  

Kompleksowość       

Fotowoltaika w domu daje niezależność – my natomiast kompleksowo pomagamy klientom wdrożyć to nowe dla nich rozwiązanie. Odpowiadamy nie tylko za montaż, ale również konsultacje merytoryczne czy analizę zapotrzebowania energetycznego, która umożliwia dobór instalacji fotowoltaicznej..    

Technologia  

Bezpieczna fotowoltaika to dla domu nowe możliwości, ale do tego są niezbędne certyfikowane komponenty. W Prosperity Solutions stosujemy wyłącznie elementy producentów uznanych w branży PV, do których należą m.in. SolarEdge, Risen, Jinko, Bauer, Jolywood, Hyundai oraz Foxess, Huawei . To podstawa dla sprawnie funkcjonującej fotowoltaiki.  

Gwarancja     

Fotowoltaika dla domu to inwestycja na co najmniej 25 lat, a w przypadku wysokiej klasy paneli słonecznych gwarancja na uzyski minimum 87% wynosi nawet 30  lat. Wybierając naszą firmę, masz pewność uzysku energetycznego przez naprawdę długi czas. Dzięki temu fotowoltaika do domu jednorodzinnego jest opłacalną inwestycją.     

Bezpieczeństwo        

Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje bezpieczeństwo, dlatego fotowoltaika dla domu jednorodzinnego jest montowana przez wykwalifikowanych instalatorów. Jakość instalacji jest weryfikowana pod kątem 50 rygorystycznych punktów zarówno podczas montażu, jak i audytu powykonawczego. Posiadamy ubezpieczenie działalności O.C. w wysokości 500 000 złotych.      

Oszczędność   Przekonaj się, że koszt instalacji fotowoltaicznej dla domu jednorodzinnego zwraca się już po około sześciu latach. Inwestycja zapewnia realne oszczędności – sprawna fotowoltaika to rachunki za prąd niższe o 90% i niezależność od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej.

Napisz do nas